Connect with us

Incepe un nou capitol…

MONDEN

Incepe un nou capitol…

Dragii mei, la inceputul fiecarui an, intamplator sau nu, conduita noastra profesionala intampina modificari.

Am ales sa va scriu gandurile mele aici, pe EDA Magazine, fiind sursa cea mai sigura, cel putin in ceea ce ma priveste, pentru a lamuri o situatie fara a lasa loc de alte speculatii.

Citește și:   BLOG DE VACANTA: Adelina in Satul lui Popeye
23 Comentarii

23 Comments

  1. Diana

    ianuarie 5, 2016 la 4:05 pm

    Succes, Adelina! 🙂

  2. ramona

    ianuarie 5, 2016 la 4:17 pm

    Tu ?tii cel mai bn ce e mai bn ptr tine… Î?i doresc succes în tot ceea ce î?i dore?ti.. Pup

  3. Daniela Dany

    ianuarie 5, 2016 la 4:19 pm

    E alegerea ta Ade. Succes pe viitor ?????

    • Daniela Dany

      ianuarie 5, 2016 la 4:20 pm

      E alegerea ta Ade. SUCCES PE VIITOR ?. ..

  4. Georgiana

    ianuarie 5, 2016 la 5:01 pm

    Succes!

  5. Flory

    ianuarie 5, 2016 la 5:39 pm

    Cea mai buna alegere! Esti o femeie mult prea finuta ca sa iti asociezi imaginea cu o emisiune de genul celei la care tocmai ai renuntat. Bineinteles, a fost alegerea ta, dar cu siguranta ai renuntat la momentul potrivit. Iti tin pumnii si astept sa te vad in noi proiecte, care sa reflecte mult mai bine cine esti si ce iti place tie cu adevarat ca persoana! 😉

  6. Cris

    ianuarie 5, 2016 la 5:40 pm

    Sunt sigur? c? primesti foarte multe mesaje, dar eu sper ca printre cele citite s? se enumere si al meu. Numai cuvinte de laud? am pentru tine. Ade, te apreciam si te urm?ream mereu, dar eram foarte trist? c? reprezentai emisiunea de pe Kanal D, o emisiune la care cu siguranta copiii t?i nu ai vrea s? se uite, nu era nimic constructiv sau demn de urmat. Tu ti-ai f?cut meseria, jos p?l?ria! Te apreciez enorm, mai mult frumusetea interioar?, c?ci aia r?mâne etern?! S? ai grij? si s? lupti pentru familia ta. Cat despre carier?, iti urez doar succes, nu îmi fac griji, sunt sigur? c? te vei descurca pe viitor! Te pup ?

  7. Maria Otilia

    ianuarie 5, 2016 la 5:54 pm

    De ce ai renuntat la colaborarea cu Kanal D?

  8. Dragomir Flavia

    ianuarie 5, 2016 la 6:17 pm

    Iti vom fi mereu alaturi, ADELINA!

  9. Zaporojanova Ioana

    ianuarie 5, 2016 la 6:59 pm

    MAI PAPUSEL UNDE AI DISPARUT ? AM CONECTAT COPUTATORUL DA TU NU ESTI CUM SA TE CAUT SI UNDE SA TE GASESC? SUNT O DOAMNA DE 64 DE ANI SI TEAM URMARIT CU MARE DRAG. SUNT BASARABEANCA DAR TRAESC IN CEHEA TIMP DE 25 DE ANI .ACUM NUSTIU DACA O SA MAI PRIVESC ACASTE EMISIUNE POSIBEL CA DA DACA AI SA REVII

  10. Nedela

    ianuarie 5, 2016 la 7:11 pm

    Nu e bine f?r? tine 🙁

  11. Oana Toader

    ianuarie 5, 2016 la 7:49 pm

    Am r?mas foarte uimit? Ade,dar sunt sigur? c? vei reu?i pe viitor a?a cum ai f?cut si pân? acum!!! Te pup cu drag ?i mult succes pe mai departe

  12. ALE

    ianuarie 5, 2016 la 8:31 pm

    Cea mai buna decizie!

  13. Loredana

    ianuarie 5, 2016 la 9:21 pm

    Eu una nu o sa m? mai uit la Wow Biz!!!????????

  14. Lascu Denisa

    ianuarie 5, 2016 la 9:37 pm

    Care sunt gandurile tale de vitor pe plan profesional? Vrei sa continui pe domeniul de prezentatoare TV?

  15. Corina Sayers

    ianuarie 5, 2016 la 9:45 pm

    Vei prenzenta o alta emisiune? Renun?i la showbiz? Mult succes ????

  16. Andreea

    ianuarie 5, 2016 la 10:15 pm

    O sa ne lipsesti!!!:-( speram sa revii 🙁

  17. Bianca

    ianuarie 5, 2016 la 10:46 pm

    Adeline I love I’m Romania but I watch you all the way from London I don’t know how to speak Romania just a little bit but I love at the new year you made me so happy that was the best new year for me please try to come back I love you are my idol I love you , you are the best I live you so much

  18. Mada

    ianuarie 6, 2016 la 5:39 am

    Bravo! Inteleapta alegere! Era ceva oribil…nu era pentru tine!

  19. mihai iolanda

    ianuarie 6, 2016 la 8:22 am

    Mult noroc!

  20. Pingback: Primele declara?ii ale Adelinei Pestri?u dup? plecarea de la Kanal D: „Colaborarea s-a încheiat pentru c? planurile noastre nu mai coincid“ - ?tiri ?i anun?uri

  21. Pingback: De ce a plecat Adelina Pestri?u de la Kanal D | 7 Life

  22. Jeliu Mihai Bogdan